Študenti a absolventi

Predchádzajúce skúsenosti nevnímame ako základnú podmienku. Dôležitejšie je pre nás chuť pustiť sa do poctivej práce a učiť sa nové veci. Preto u nás radi uvítame spoľahlivých a zodpovedných absolventov alebo študentov vysokých či stredných škôl so stavebným zameraním, ktorých obor baví a majú záujem sa v ňom rozvíjať.

Trainee program

Trainee program

Pripravili sme Trainee program práve pre teba. Program je určený všetkým študentom stavebných vysokých škôl, ktorí si chcú vybudovať kariéru v nadnárodnej stavebnej spoločnosti.

Študenti

Či už sa u nás budete venovať dopravnému, pozemnému, železničnému alebo vodohospodárskemu staviteľstvu, budú vám v prvých týždňoch k dispozícii skúsení kolegovia. Poradia, podajú pomocnú ruku a uľahčia rýchlu orientáciu v novom prostredí. Čoskoro prevezmete zodpovednosť a začnete samostatne spracovávať svoje úlohy.

Studenti
Absolventi

Absolventi

Nebojte sa zbierať pracovné skúsenosti už počas štúdia a využite možnosť spoznať rôzne odbory v úspešnej firme so silným zázemím! Príležitostí pre pracovitých nadšencov s čerstvými nápadmi je u nás dosť. Radi vám pomôžeme zistiť, kam by vaša profesijná budúcnosť mohla smerovať.

Pridajte sa k nám

Dajte nám prostredníctvom formulára vedieť o svojom záujme, radi sa Vám ozveme späť.

O akú oblasť práce máte záujem:

Miesto výkonu práce:

* Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím so spracovaním osobných údajov spoločnoťou PORR s.r.o..

Pozrite si voľné pracovné pozície PORR

Zobraziť voľné pracovné pozície

Aké je to pracovať v PORR